Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] CradosMt2.pl #2 - Wyspy Władców, System Zwierzaków, Frakcje


Vincent.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy jakies filmy? Bo na razie sa 3 :/ Chce wiecej !:D

 

Zajebiste. Czekamy dalej ^^.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Czy ta ostatnia frakcja "exoria" daje Dośw 15% i -3% ludzie ? czy tam jest błąd w tym - bo każda frakcja daje + ?

 

Tam nie ma błędu, to jest frakcja głównie pod tych, co chcą tylko expić. Chcesz mieć łatwiej znacznie - musisz coś poświęcić.

Opublikowano

No i elegancko ;) Szkoda tylko, że start dopiero za 1,5 miesiąca ;/ No cóż, pozostało jedynie czekać na start i kolejne nowości.

I zapraszam też na forum, narazie jest nas mało :P

tenor.gif

 

Opublikowano

Generalnie chciałbym pozdrowić osoby twierdzące że wstawiamy "dziadostwa", które da się zrobić w 15 minut. 

Zapraszam gorąco na forum nasze / facebook'a oraz na mój oraz Kirka kanał - będziecie mogli zobaczyć coś z gry :)

Opublikowano

To poczekasz, jeszcze ~1,5 miesiąca :D

Skąd wziąć przepustki na Wyspy Władców? I ten Pierścień Władców?

 

Prawdopodobnie przepustki będą do zdobycia z wszystkim potworów, a pierścień z metinów i bossów.

 

 

a ja polecam bo tam jest moj murzyn @Matzar

serwer sie bardzo ciekawie prezentuje, napewno zagram :)

ps: czy ten bonusy z frakcji beda na stale?

 

Tak, te bonusy są na stałe.

Opublikowano

Prawdopodobnie przepustki będą do zdobycia z wszystkim potworów, a pierścień z metinów i bossów.

 

 

 

Tak, te bonusy są na stałe.

Czyli pierścień będzie dropił z metinów 5lvl? Co z botami M1/M2 dropiącymi przepustki? Z mini bossów M1 i Bes Kapitana będą dropić pierścienie?

tenor.gif

 

Opublikowano

Czyli pierścień będzie dropił z metinów 5lvl? Co z botami M1/M2 dropiącymi przepustki? Z mini bossów M1 i Bes Kapitana będą dropić pierścienie?

 

Z Metinów na 5 poziom to raczej nie. Praktycznie żaden cheat nie powinien działać na naszym serwerze. Best. Kapitan, to też mały kaliber do tych przepustek. Wszystko zostanie ustalone na alpha i beta testach odnośnie tego.

Opublikowano

Frakcje... też chcieliśmy coś takiego zrobić, ale zrezygnowaliśmy.


Pomysły dobre, tylko znów same zdjęcia... dużo się nie dowiemy.


Powodzenia.


Opublikowano

Czekam na serwer z ręką w gaciach ;)

Lourt naprawde zna się na rzeczy, i to nie będzie kolejny nudny hard ;)

Polecam i wbijamy !

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...